• 29.01.2018 --- KOMUNIKAT

• W środę i czwartek odbędą się zebrania z rodzicami. Przydział wszystkich sal lekcyjnych można zobaczyć klikając na obrazek KOMUNIKATY po prawej stronie.

• 29.01.2018 --- Wyniki konkursu M-A-G-I-A Ś-W-I-Ą-T

• WYNIKI KONKURSU NA KARTKĘ BOŻONARODZENIOWĄ
            M-A-G-I-A Ś-W-I-Ą-T

Mimo tego, że jesteśmy już w II semstrze obecnego roku szkolnego, należy powrócić do informacji o tych uczniach, którzy swoimi pracami plastyczno-komputerowymi zachwycili nas najbardziej.

Konkurs M-A-G-I-A Ś-W-I-Ą-T był realizowany w całej szkole. Wzięło w nim udział 61 osób ( 5 osób z klas 1-3, 33 osoby z klas 4-6 i 23 osoby z klas 7 i GIM). Zwycięzców w tych trzech kategoriach wiekowych przedstawiamy poniżej:

W klasach 1-3:

1 miejsce: Nicolo Giuliano 3a

2 miejsce: Helena Bekierska 2b

3 miejsce: Zuzanna Jankowska 1c

W klasach 4-6:

1 miejsce: Julia Stankiewicz 6 a

2 miejsce: Maria Skrypak-Schiller 6a

3 miejsce: Barbara Krzykowska 6c

Wyróżnienie: Agata Łańska 5c

W klasach 7 oraz gimnazjum:

1 miejsce: Gabriela Bazimierowska 3GA

2 miejsce: Bartłomiej Grudziński 3GF

3 miejsce: Julia Biała 7c

Chcesz zobaczyć więcej prac. Kliknij TUTAJ

• 16.01.2018 --- „PoczytajMy”

• „PoczytajMy”

Daria Badzińska, Weronika Guss, Zuzanna Brewczyńska., Szymon Stróżyński, Julita Narożna, Julia Harwas, Julia Janikowska, Olga Gawron, Patrycja Zboińska, Zuzanna Marszałek i Konrad Brzózka– uczniowie klas 3 Ga i 3 Gd na kolejnym spotkaniu z cyklu „PoczytajMy”, tym razem
            w Przedszkolu nr 12 w Pile.

Czytanie baśni i bajek podopiecznym pilskiego przedszkola to kolejne działanie podjęte przez uczestników projektu, mające na celu zachęcenie do czytania. Co prawda wychowankowie przedszkola jeszcze sami nie czytają, ale głodni przygód wielu ciekawych bohaterów, na pewno proszą o to rodziców.

„Wielkiemu czytaniu” towarzyszył konkurs wiedzy z drobnymi nagrodami, często trudny do rozstrzygnięcia, gdyż pamięć dzieci okazała się niezawodna. Byliśmy pod wrażeniem ich skupienia uwagi
            i zapamiętanych faktów.

Dodatkową atrakcją spotkania był konkurs na rozpoznanie przebrania czytających baśnie i bajki. Każdy uczeń naszej szkoły przebrany  był za postać baśniową/bajkową, a każda z tych postaci została bezbłędnie rozpoznana przez bystre dzieci – to znak, że rodzice czytają im bajki.

Spotkanie przebiegało w bardzo miłej
            i wesołej atmosferze. Serdeczne podziękowania dla Pani Dyrektor,
            Pań nauczycielek wychowania przedszkolnego i przemiłych podopiecznych Przedszkola nr 12 w Pile. Dziękujemy za serdeczne przyjęcie.

Tekst: Aldona Ostachowicz
            Zdjęcia: Karolina Kujawa-Adamska

Kliknij tutaj aby zobaczyć galerię zdjęć.