Welcome Guest

Szkoła Podstawowa nr 6 im. Lotników Polskich, 64-920 PIŁA, ul.Żeromskiego 41 - mail - sp6.pila@wp.pl


WYMAGANIA i PSO


MegaMisja


PROJEKT eTwinning KLASY IIA


FOTOGALERIA


WYPRAWKA 2017 2018


REKRUTACJA


#SUPERKODERZY


ECHA ŚWIETLICY

LEPSZA SZKOŁA


OŚRODEK ROZWOJU EDUKACJI


BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ


ASTANET

MOJE PODRĘCZNIKI

CAŁA POLSKA CZYTA DZIECIOM

FILMY

CZAS NA SPORT

Online

Obecnie jest 54 gości i 0 użytkowników online.

Możesz zalogować się lub zarejestrować nowe konto.

Logowanie

 


Problemy z logowaniem?

Jeszcze nie masz konta?
·Zarejestruj się!
ekologia: 2017.12.02 - TO BYŁO GODNE UHONOROWANIE LAUREATÓW EKOLOGICZNEJ RYWALIZACJI
ekologia
Młodzieżowy Dom Kultury „Iskra” w Pile gościł kilkudziesięciu laureatów XVII Olimpiady Ekologicznej Powiatu Pilskiego i X Olimpiady Ekologicznej Subregionu Północnej Wielkopolski. Wyróżnieni uczniowie ze szkół: podstawowych, gimnazjalnych i ponadpodstawowych reprezentowali pięć powiatów: chodzieski, czarnkowsko – trzcianecki, wągrowiecki, złotowski i pilski.

Gospodarzem zakończeniowej, uroczystej gali był wicestarosta pilski Stefan Piechocki, a wśród zaproszonych gości nie mogło zabraknąć starostów, członków zarządów i radnych wszystkich pięciu powiatów. W uroczystości uhonorowania najlepszych uczniów wzięli także udział przedstawiciele Regionalnej Dyrekcji Ochrony Środowiska w Poznaniu, Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Pile, Nadleśnictwa Zdrojowa Góra i Nadleśnictwa Kaczory. Z prawdziwą przyjemnością odnotować należy obecność licznego grona rodziców, dziadków i znajomych, którzy towarzyszyli na gali zwycięzcom tegorocznej edycji ekologicznych zmagań.

Dzięki dofinansowaniu z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu, powiatowych budżetów i licznego grona sponsorów nagrody były niezwykle okazałe. Wśród nich znalazły się telefony komórkowe, tablety, smartwatche, głośniki oraz cenna literatura o tematyce przyrodniczo – ochroniarskiej.

Galę uświetniły występy artystyczne młodzieży z pilskiej „Iskry”, podopiecznych pań: Elizy Sabik (tancerze) i Iwonę Brandenburger (wokalistki).

Pragnę przypomnieć czytelnikom, że tegoroczna olimpiada ekologiczna po raz kolejny obfitowała w sukcesy naszych uczniów.

W kategorii szkół podstawowych Jakub Kujawski zdobył wyróżnienie w finale powiatowym i trzecie miejsce w finale subregionalnym. Jakuba do olimpiady przygotowywała pani Marlena Wesołowska.
W kategorii szkół gimnazjalnych, w finale powiatowym triumfowała Gabrysia Bazimierowska, przed Alicją Tyrańską i Karolem Wiśniowieckim. Wszystkie stopnie podium zajęli uczniowie naszej szkoły!!! Jakby tego było mało wyróżnione zostały prace Magdy Wagner i Weroniki Guss. W finale subregionalnym trzecie miejsce wywalczyła Gabrysia, a Alicja i Magda wróciły z tej ostatecznej rozgrywki z wyróżnieniami.

Tegoroczna edycja ekologicznej olimpiady była ostatnią w mojej belferskiej karierze. Z tego powodu chyba mogę sobie pozwolić na osobistą refleksję… Przez kilkanaście lat miałem zaszczyt współpracować z wieloma fantastycznymi młodymi osobami. Byłem świadkiem ich intelektualnego rozwoju, cieszyły mnie ich sukcesy oraz upór i zawziętość mimo niepowodzeń, które zdarzają się przecież każdemu człowiekowi. Podobnie było w tym roku. Kolejna grupa uczniów spisała się doskonale i nie zawiodła oczekiwań. Plan został wykonany mówiąc po sportowemu „z nawiązką”. Jesteście wzorami do naśladowania dla Waszych rówieśników. Gratuluję serdecznie i dziękuję za współpracę.

fotki do wglądu - kliknij wybrany kolaż
Piotr Gruntkowski

E-DZIENNIK

ZASTĘPSTWA


WAŻNE DOKUMENTY


KOMUNIKATY DYREKCJI


PSYCHOLOG SZKOLNY


ZAJĘCIA KOREKCYJNO-KOMPENSACYJNE


PODRĘCZNIKI 2017 2018

LIGA CHEMICZNA


OBCHODY 30-LECIA


OSTATNI ALBUM


wieczor poezji - 06
Album: 2017.11.14 - Wieczór Poezji

BEZPIECZNE WAKACJE


WYBIERZ 6


WIRTUALNA GALERIA PRAC

ZAJĘCIA DODATKOWE


OLA WOJCIECHOWSKA


1% PODATKU


PROJEKT SWOI

Archiwum

Starsze artykuły

HOME | DOWNLOADS | SEARCH | TERMS OF USE | PRIVACY POLICY


mail administratora
prof.gondek@
gmail.com

Powered by the AutoTheme HTML Theme System
Page created in 0,448553 Seconds