Welcome Guest

Szkoła Podstawowa nr 6 im. Lotników Polskich, 64-920 PIŁA, ul.Żeromskiego 41 - mail - sp6.pila@wp.pl


WYMAGANIA i PSO


MegaMisja


PROJEKT eTwinning KLASY IIA


FOTOGALERIA


WYPRAWKA 2017 2018


REKRUTACJA


#SUPERKODERZY


ECHA ŚWIETLICY

LEPSZA SZKOŁA


OŚRODEK ROZWOJU EDUKACJI


BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ


ASTANET

MOJE PODRĘCZNIKI

CAŁA POLSKA CZYTA DZIECIOM

FILMY

CZAS NA SPORT

Online

Obecnie jest 53 gości i 0 użytkowników online.

Możesz zalogować się lub zarejestrować nowe konto.

Logowanie

 


Problemy z logowaniem?

Jeszcze nie masz konta?
·Zarejestruj się!
wydarzenia: 2017.10.20 - Fantastyczny Miłosław
wydarzenia
Uczennice naszej szkoły Gabriela Bazimierowska i Olga Gorączkowska z klasy 3a gimnazjum, przy wsparciu Pani Aldony Ostachowicz, wzięły udział w konkursie literackim "Fantastyczny Miłosław" organizowanym przez Miłosławskie Centrum Kultury-Biblioteka Publiczna. Dziewczęta, biorąc udział w tym konkursie, stały się autorkami opowiadań o tematyce fantastycznej.

20 października 2017 roku odbył się uroczysty Festiwal "Fantastyczny Miłosław", podczas którego ogłoszono wyniki konkursu. Zaproszenie na festiwal otrzymały jego uczestniczki i opiekun. Niestety Gabrysia nie mogła w nim uczestniczyć z uwagi na udział w konkursie wojewódzkim.

Miłosławskie Centrum Kultury-Biblioteka Publiczna przygotowało bardzo ciekawy program festiwalu. Po ciepłym przywitaniu gości, zaproszono wszystkich uczestników na spacer po Miłosławiu. Jedną z ciekawostek miasta jest pałac z okresu pierwszego dziesięciolecia XIX wieku, w którym obecnie mieści się gimnazjum i szkoła dla dorosłych, a także miejsce strajków szkolnych przeciwko przymusowej germanizacji. Pogoda tego dnia dopisywała i spacer w pełnym słońcu sprawił, że z wilczym apetytem wszyscy zasiedli do obiadu.

Kolejnym punktem programu był warsztat z polskim, znanym pisarzem fantasy Jakubem Ćwiekiem. Pokazał uczestnikom, na czym polega napisanie naprawdę dobrego opowiadania oraz co powinni robić, aby mogli kształcić swoje zdolności pisarskie. Zdecydowanie wykład na temat kreatywnego pisania wywarł na uczniach oraz opiekunach największe wrażenie. To na pewno nie był czas zmarnowany!

Chwile relaksu przed ogłoszeniem wyników przyniósł pokaz postaci stworzonych przez uczestników konkursu, sami twórcy tych postaci przebrali się za nie.

Emocje sięgały zenitu! Po rozdaniu przez prowadzącą dyplomów za uczestnictwo w konkursie, przyszedł czas na ostateczne rozstrzygnięcie. W kategorii szkół podstawowych (gimnazjów – konkurs ogłoszono w roku szkolnym 2016/2017): 3 miejsce zajął uczeń Gimnazjum nr 2 im. Andrzeja Prądzyńskiego we Wrześni, natomiast 2 miejsce – Gabriela Bazimierowska, a 1 miejsce – Olga Gorączkowska obie uczennice Szkoły Podstawowej nr 6 w Pile. Niezwykle utalentowane twórczo uczennice, to nie pierwszy konkurs literacki, w którym brały udział.

Zwyciężczyniom serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów w przyszłości!
kilka fotek – kliknij kolaż w artykule lub zajrzyj do naszej galerii

E-DZIENNIK

ZASTĘPSTWA


WAŻNE DOKUMENTY


KOMUNIKATY DYREKCJI


PSYCHOLOG SZKOLNY


ZAJĘCIA KOREKCYJNO-KOMPENSACYJNE


PODRĘCZNIKI 2017 2018

LIGA CHEMICZNA


OBCHODY 30-LECIA


OSTATNI ALBUM


wieczor poezji - 33
Album: 2017.11.14 - Wieczór Poezji

BEZPIECZNE WAKACJE


WYBIERZ 6


WIRTUALNA GALERIA PRAC

ZAJĘCIA DODATKOWE


OLA WOJCIECHOWSKA


1% PODATKU


PROJEKT SWOI

Archiwum

Starsze artykuły

HOME | DOWNLOADS | SEARCH | TERMS OF USE | PRIVACY POLICY


mail administratora
prof.gondek@
gmail.com

Powered by the AutoTheme HTML Theme System
Page created in 0,281921 Seconds