Welcome Guest

Szkoła Podstawowa nr 6 im. Lotników Polskich, 64-920 PIŁA, ul.Żeromskiego 41 - mail - sp6.pila@wp.pl


WYMAGANIA i PSO


MegaMisja


PROJEKT eTwinning KLASY IIA


FOTOGALERIA


WYPRAWKA 2017 2018


REKRUTACJA


#SUPERKODERZY


ECHA ŚWIETLICY

LEPSZA SZKOŁA


OŚRODEK ROZWOJU EDUKACJI


BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ


ASTANET

MOJE PODRĘCZNIKI

CAŁA POLSKA CZYTA DZIECIOM

FILMY

CZAS NA SPORT

Online

Obecnie jest 69 gości i 0 użytkowników online.

Możesz zalogować się lub zarejestrować nowe konto.

Logowanie





 


Problemy z logowaniem?

Jeszcze nie masz konta?
·Zarejestruj się!


PRYMUSI SZKOŁY






Corocznie spośród uczniów kończących naszą szkołę wybierany jest Prymus Szkoły.

Zostaje nim ten, kto wykazał się w trakcie swej kariery szkolnej najwyższymi

wynikami w nauce, aktywnością w konkursach wiedzy na poziomie szkolnym

i pozaszkolnym, a także wysoką kulturą osobistą i zaangażowaniem w życie

społeczności szkolnej.

Ten zaszczytny tytuł zdobyli w poprzednich latach
:




2017 - SP - ze wzgl. na ciągłość SP - nie wybrano

2017 - GIM - ANNA GAMROT




2016 - SP KL VI - ALICJA TYRAŃSKA

2016 - GIM - WERONIKA JARCZAK




2015 - SP KL VI - JULIA OPIŁOWSKA

2015 - GIM - JAKUB PACOCHA




2014 - SP KL VI - ANNA GAMROT

2014 - GIM - JAKUB SZUMAŃSKI




2013 - SP KL VI - KONRAD KLIBER

2013 - GIM - ALEKSANDRA SZMIŁYK



2012 - SP KL VI - DOROTA SOLARSKA

2012 - GIM - MARCIN SOLARSKI



2011 - SP KL VI - JAKUB SZUMAŃSKI

2011 - GIM - JOANNA KUROWSKA



2010 - SP KL VI - ALEKSANDRA SZMIŁYK

2010 - GIM - KINGA WASILEWSKA



2009 - SP KL VI - MARCIN SOLARSKI

2009 - GIM - JOANNA MARKWITZ



2008 - SP KL VI - JOANNA KUROWSKA

2008 - GIM - DARIA RZECZYCKA



2007 - SP KL VI - KINGA WASILEWSKA

2007 - GIM - KACPER SIGIT



2006 - SP KL VI - IDA TUTAJ

2006 - GIM - ERNESTYNA WASILEWSKA



2005 - SP KL VI - MAŁGORZATA HADZICKA

2005 - GIM - PIOTR GRZĘDA



2004 - SP KL VI - KLAUDIA KWIATKOWSKI

2004 - GIM - ZUZANNA ZYBER



2003 - SP KL VI - ERNESTYNA WASILEWSKA

2003 - GIM - PAWEŁ WALCZAK



2002 - SP KL VI - PIOTR GRZĘDA

2002 - GIM - MONIKA SIWIEC



2001 - SP KL VI - ALEKSANDRA OZGOWICZ



2000 - SP KL VI - NATALIA ŚPIEWAK

2000 - SP KL VIII - MICHAŁ STASZEWSKI



1999 - SP KL VIII - KATARZYNA ŚLUSARCZYK



1998 - SP KL VIII - WOJCIECH DRÓŻDŻ



1997 - SP KL VIII - ANITA MATLAK



1996 - SP KL VIII - ANDRZEJ SIATKOWSKI



1995 - SP KL VIII - KRZYSZTOF SŁAWIŃSKI



1994 - SP KL VIII - EWA SZYK



1993 - SP KL VIII - PIOTR DOBROWOLSKI



1992 - SP KL VIII - ŁUKASZ MALINOWSKI



1991 - SP KL VIII - EMILIA KIENCZKOWSKA



1990 - SP KL VIII - JOANNA BONIN



1989 - SP KL VIII - ANETA KLEDZIK



1988 - SP KL VIII - KRYSTYNA LATOSIŃSKA



1987 - SP KL VIII - MAŁGORZATA LEWANDOWSKA

(obecnie wicedyrektor ZS3)

E-DZIENNIK

ZASTĘPSTWA


WAŻNE DOKUMENTY


KOMUNIKATY DYREKCJI


PSYCHOLOG SZKOLNY


ZAJĘCIA KOREKCYJNO-KOMPENSACYJNE


PODRĘCZNIKI 2017 2018

LIGA CHEMICZNA


OBCHODY 30-LECIA


OSTATNI ALBUM


dyskoteka andrzejkowa - 02
Album: 2017.11.29 - DYSKOTEKA ANDRZEJKOWA KLAS IV-VI SP

BEZPIECZNE WAKACJE


WYBIERZ 6


WIRTUALNA GALERIA PRAC

ZAJĘCIA DODATKOWE


OLA WOJCIECHOWSKA


1% PODATKU


PROJEKT SWOI

Archiwum

Starsze artykuły

HOME | DOWNLOADS | SEARCH | TERMS OF USE | PRIVACY POLICY


mail administratora
prof.gondek@
gmail.com

Powered by the AutoTheme HTML Theme System
Page created in 0,364010 Seconds